اصول ست کردن تیشرت با شلوار جین

جین‌های خاکستری یک ترکیب عالی از رنگ و جنس برای انتخاب در هر فصل ، مد و موقعیت زمانی به شمار می‌آیند. این شلوارهای پُرکاربرد در مهمانی، فعالیت‌های بیرون از خانه، طبیعت‌گردی و حتی محل کار و تحصیل قابل استفاده هستند و در میان خانم‌ها و آقایان طرفداران زیادی دارند.

اگر به دنبال یک شلوار ساده و شیک هستید که در عین حال با تعداد زیادی از تیشرت‌ها و پیراهن‌های اسپرت هماهنگ باشد، جین خاکستر ی انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

شلوارهای جین با تعداد زیادی از پیراهن‌های اسپرت و تیشرتهای با رنگ‌های مختلف ست می‌شوند. اما اگر یک شلوار کتان با رنگ خاص و جذاب آبی کاربنی انتخاب کرده‌اید، به این پیشنهادها توجه کنید.

انتخاب یک تیشرت با رنگ کاربنی می‌تواند ظاهر شما را بیش از اندازه یک دست و یک رنگ کند اما چون آبی کاربنی با سایر آبی‌ها کمی متفاوت‌تر است و بیشتر چشم را به سمت خود می‌کشد، آن را امتحان کنید به ویژه اگر تیشرت شما کمی طرح‌های جذاب و زیبا نیز داشته باشد.

شما می‌توانید از ترکیب تی‌شرت و شلوار جین، یک ست نیمه‌رسمی بسازید یا یک ست کاملا اسپرت و روزمره خارج کنید. اینکه سراغ کدام بروید، علاوه بر موقعیت، به طرحی که انتخاب می‌کنید، بستگی دارد. هر چه مدل شلوار جین و تی‌شرت شما ساده‌تر باشد، میزان جدیت و رسمیتتان هم بیشتر خواهد شد. در عوض اگر به پوشیدن تی‌شرت‌هایی با رنگ‌های تند و طرح‌های گرافیکی علاقه داشته باشید و این مدل‌ها را کنار شلوار جین‌های زپ‌دار قرار دهید، به سمت اسپرت‌پوشی و سبک روزمره رفته‌اید و از جدیت استایلتان کم خواهید کرد.

قاعده معمول این است که وقتی شلوار جینتان کمی حالت گشاد دارد، تی شرت شما هم همان حالت را داشته باشد. ترکیب تی شرت چسبان با شلوار جین آزاد معمولا نتیجه خوبی به دنبال نخواهد داشت. برعکس این قضیه هم صدق می‌کند؛ یعنی بهتر است با شلوار اسکینی، تی‌شرت چسبان یا فیت Fit بپوشید.

هنگامی که تی‌شرت سرمه‌ای پوشیدید، بهتر است سراغ شلوار سرمه‌ای تیره بروید و اگر سراغ جین آبی رفتید، می‌توانید تی‌شرتی به همین رنگ به تن کنید؛ بنابراین یکی از کار‌هایی که می‌توانید برای خوش استایل شدن با جین و تی‌شرت انجام دهید، ایجاد هماهنگی بین رنگ‌هایشان است.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

چند مدل لباس و اکسسوری از رنگ سال ۲۰۲۰- ۹۹

هاتیک: چیزی به عید نوروز نمانده است. در این مقاله می خواهیم به چند مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *