انتخاب لباس مجلسی گلدار+ تصاویر

لباس های طرح دار چند سالی ست که جزو مدهای محبوب سال به شمار می روند و خانم های خوش لباس آنها را به  کمد لباس شان اضافه کرده اند. لباس های گلدار، برخلاف طرح های دیگر، تنوع زیادی دارند اما به همان نسبت هم باید در انتخاب شان دقت کرد.

اگر شما هم از طرح های ساده پارچه خسته شده اید و می خواهید به ظاهرتان تنوع دهید و در عین حال روی مد باشید، لباس های گلدار انتخاب خوبی برایتان خواهد بود؛ اما قبل از پوشیدن، نکاتی ست که باید رعایت کنید. با ما در ادامه مطلب همراه باشی

تراکم طرح های لباس

حتی تراکم طرح های لباس نیز تاثیرات متفاوتی را روی ظاهر شما ایجاد می کنند. به عنوان مثال گل های پراکنده، چشم ها را آرام می کند و تمرکز را به سمت چیزهای دیگری مانند سایز لباس یا همان اندام شما، می برد. در واقع هر چه تراکم گل های لباس بیشتر باشد، به این دلیل که چشم ها وقت استراحت ندارند و مدام از روی طرحی به روی طرح دیگر می چرخند، شما لاغرتر به نظر می آیید.

تراکم و اندازه گل ها

اگر تراکم گل های لباس زیاد اما در عین حال فضای منفی میان آنها وجود داشته باشد، چشم فرصت تمرکز روی طرح های لباس را پیدا می کند، در نتیجه سایز واقعی تان یا حتی بیشتر از آنچه هستید، به چشم می آید.

اما اگر فضای منفی میان طرح های گل لباس کم باشد، چشم فرصتی برای استراحت و تمرکز ندارد، در نتیجه اندام شما به چشم نمی آید و لاغرتر به نظر می رسید.

پیراهن‌های چین‌داری که در تصاویر زیر می‌بینید، علاوه بر اینکه از پارچه‌های مناسب تهیه شده‌اند، با رنگ‌های روشن و شادِ خود شور و شوق بهار را در شما زنده می‌کنند. همچنین چین‌های زیبا در قسمت‌های برش دار می‌تواند جسارت شما را در انتخاب طرحی متفاوت به همه نشان دهد. 

اگر به طرح این پیراهن حریر دقت کنید، برش‌هایی که برای ایجاد فرم در قسمت کمرِ لباس داده شده است را می‌بینید که در گل‌های متراکم پارچه محو شده‌اند و شما لباس را به علت خطای دید، بدون برش می‌بینید. پس برای دیده شدن برش‌های خاص و زیبا نیاز به دادن حجم داریم که روی پارچه‌ی طرحِ گلمان به چشم آید. پس با چین‌های روی یقه، آستین و دامن طرح لباس را کاملاً شاد کرده ایم، که در عین حال شیک بودن خود را برای یک مهمانی خودمانی حفظ می‌نماید. پیشنهاد می‌دهیم همراه با این پیراهن حریر از کفش هایی هم رنگ با شاخ و برگ‌هایی که در طرح پارچه دیده می‌شود استفاده کنید.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

چند مدل لباس و اکسسوری از رنگ سال ۲۰۲۰- ۹۹

هاتیک: چیزی به عید نوروز نمانده است. در این مقاله می خواهیم به چند مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *