انتخاب مانتوی مناسب

  • تناسب در پوشش، یکی از مهم ترین راز های زیبا تر دیده شدن است. مثلا پوشیدن مانتویی بزرگ تر از سایزتان شما را بسیار بد هیکل نشان میدهد و مجبور میشوید آن را به خیاط دهید تا برایتان اندازه کند.پوشیدن دامن های خیلی گشاد و کلوش با مانتو خودداری کنید.اگر خواستید قد خود را بلندتر نشان دهید، به هیچ وجه از مانتوهای بسیار بلند استفاده نکنید، چرا که شما را نه تنها بلندتر نشان نمیدهند، بلکه کوتاه تر هم نشان میدهند. در این مورد انتخاب مدل مانتویی کوتاه که تا روی زانو است، برای شما بسیار مناسب است.خط های عمودی باریک روی مانتو باعث میشود شما بلندتر به نظر برسید. همچنین این مانتوها رسمی و کلاسیک هستند.

اگر از گشتن در پاساژ ها و سایت ها و مغازه ها خسته شده اید و مانتوی مناسب خود را پیدا نکردید، بد نیست به دوختن یک مانتو فکر کنید.

مانتو های کشی و استرچ و کمر کشی برای زنان درشت اندام مناسب نیست.

مانتویی انتخاب کنید که خطوطی افقی در طرح پارچه آن نباشد. راه راه پارچه ها، نوار ها و خطوط افقی شما را چاق تر و عریض تر نشان میدهد.

انتخاب مدل مانتو مناسب و مد روز می تواند روی جذابیت و زیبایی ظاهری شما تأثیر بسزایی داشته باشد ما در این گزارش راهنمایی هایی برای شما قرار داده ایم تا بتوانید مانتویی با تن پوش شیک و مناسبی را برای خود انتخاب نمایید.

مدل مانتوها بر اساس فصل های سال، مدل ها، پارچه ها، کیفیت، بلندی یا کوتاه بودن و طراحی قسمت های مختلف مانند یقه یا آستین و یا دکمه ها انتخاب می شوند. نکات بسیار مهمی در انتخاب مانتو وجود دارد که مهم ترین آن فرم اندام و قدتان است.

انتخاب رنگی متفاوت برای مانتو و شلوارتان، باعث می‌شود که قد شما به چند قسمت مختلف تقسیم و تفکیک بشود و در نتیجه کوتاهتر و متناسب‌تر دیده بشوید. هرگز مدل مانتو و شلوار یک رنگ نپوشید و سعی کنید مانتو و شلوار و حتی کفشتان در چند رنگ متفاوت اما در یک‌ هارمونی انتخاب شود. مانتوهای خیلی کوتاه نیز پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می‌دهد پس از پوشیدن چنین مدل‌هایی خودداری کنید. همچنین مانتوهای زنانه کمردار تنگ شما را خوش اندام و زیبا نشان می‌دهد. مانتوی که به انحناها و برجستگی‌های ب دن تاکید بیشتری بکند، توجه را از قد بلند دور می‌کند و اندام شما را متناسب‌تر نشان می‌دهد.

مانتو های خیلی کوتاه انتخاب نکنید و به دنبال مدل هایی باشید که برش هایی در پهلو ها دارند. این مدل ها علاوه بر افزایش شیک تر بودن شما، به راحت حرکت کردن شما نیز کمک زیادی میکنند.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

چند مدل لباس و اکسسوری از رنگ سال ۲۰۲۰- ۹۹

هاتیک: چیزی به عید نوروز نمانده است. در این مقاله می خواهیم به چند مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *