بایدهای مهم در انتخاب بلوز مناسب

این روزها افراد شخصیت افراد را از سبک لباس آن ها قضاوت می کنند

این بدین معنا نیست که تنها در جامعه شیک پوش باشید

برای شیک پوش بودن ابتدا باید ازبلوز زنانه شروع کرد اگر در خانه خانم ها و آقایان ازست بلوز و شلوار شیک و مناسب استفاده کنند

باعث افزایش اعتماد به نفس می شود.

نتایج بدست آمده نشان می دهد هر چه افراد شیک پوش تر باشند دیگران بیشتر به آن افراد توجه می نمایند و حرف هایشان مورد قبول واقع می شود.

جذابیت در پوشش خانه و استفاده از لباس تو خونه زیبا نه تنها کمتر از پوشش بیرون نیست

قبل از هر کاری در خرید لباس ابتدا بدن خود را بشناسید. شکل اندام و بدن به شما می‌گوید چه لباس‌هایی برای شما مناسب است و ازچه مدل لباس‌هایی باید دوری کند. به‌طور مثال خانم‌های قدبلند بهتراست از دامن‌های نیمه بلند استفاده کنند تا بلندی پاهایشان زیاد از حد جلوه نکند و تناسب‌اندامشان به هم نخورد. یا خانم‌ها باید لباس‌هایی انتخاب کنند که خطوط گردنشان را به زیبایی نشان دهد و اگر گردن بلندی دارند و می‌خواهند از بلندی گردنشان کم کنند از گردن بند زیبایی استفاده کنند تا توجه از خطوط گردنشان کم شود.

  • لباس‌هایی انتخاب کنید که در آن‌ها احساس راحتی می‌کنید.

 پوشیدن لباس‌های قشنگ علاوه بر تناسب با موقعیتی که در آن قرار دارید، برای شما اعتمادبه‌نفس می‌آورد. بنابراین صرف اینکه لباسی مد شده است و یا بااینکه به اندام شما نمی‌آید از خریدشان خودداری کنید. با پوشیدن این دست لباس‌ها  تمام مدت یا بی‌قرارید و یا مشغول پیچ‌وتاب خوردن هستید.بنابراین راحتی لباس را مدنظر داشته باشید.

پوشیدن لباس‌های حجیم و شلوغ که به ظاهر قرار است حجمی به اندام شما اضافه کند به هر شکلی برای جثه کوچک و ظاهر ریزنقش شما بسیار نامناسب خواهد بود. 

درباره ی

مطلب پیشنهادی

چند مدل لباس و اکسسوری از رنگ سال ۲۰۲۰- ۹۹

هاتیک: چیزی به عید نوروز نمانده است. در این مقاله می خواهیم به چند مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *