تیپ زمستانی برای آقایان

در این مطلب سری به کمد لباس‌های مدل‌های جوان زدیم که در این حوزه نوپا فعالیت می‌کنند. به پیشنهاد این مدل جوان شما با داشتن یک ست کفش و شلوار ثابت و پلیورهای مختلف می‌توانید تیپ‌های متفاوتی را تجربه کنید.

این هم یک نمونه پلیور کاملا اسپرت؛ البته این پلیور طرح و نقشی کلاسیک دارد ولی در مایه‌های اسپرت. چنین پلیوری را می‌توانید با شلوار جین به خصوص شلوار جین آبی تیره هم بپوشید. برای این مدل پلیورها که نقش‌دار هستند و یقه ایستاده دارند، از شالگردن یا دستمال گردن استفاده نکنید چون هم ست لباس شما شلوغ می‌شود و هم دست و پاگیر است و راحتی لباس شما را زیرسؤال می‌برد.

به همان اندازه که شلوار کتان، نقش لباس عزا و عروسی را بازی می‌کند و کاربرد زیادی برای آقایان دارد، کفش‌های کالج هم چنین نقشی را به خوبی ایفا می‌کنند. کالج از جنس چرم، بی‌شک فرم و شکلی کلاسیک‌تر دارد اما شما می‌توانید سراغ نمونه‌های جدید این کفش بروید مثلا کالج‌های پلاستیکی که از نوعی پلاستیک تهیه شده‌اند و علاوه بر انعطاف‌پذیری بالا، دوامی طولانی به خصوص در روزهای بارانی دارند. ویژگی خاص کفش‌های کالج امکان ست شدن آن با تیپ‌های مختلف از اسپرت تا نیمه‌رسمی است یعنی همان چیزی که یک آقای خوش‌پوش و خوش‌تیپ برای کمد خود به آن نیاز دارد. شما با خرید یک جفت کفش، می‌توانید ست‌های مختلف بسازید.

پلیور با بافت درشت انتخاب خوبی برای آقایان با اندام لاغر یا ریز است؛ به خصوص آقایانی که دوست دارند چهارشانه‌تر از آنچه هستند به نظر برسند. پلیورهایی با بافت درشت، افراد را درشت‌تر از آنچه هستند نشان می‌دهد. از طرف دیگر اگر همین پلیور یقه‌ای ایستاده داشته باشد، می‌تواند هنگام فرارسیدن روزهای برفی، نقش کت و کاپشن شما را هم بازی کند چون گرمای مطبوعی دارد. برای اینکه خوش‌پوشی و خوش‌سلیقگی خودتان را نشان دهید، سراغ پلیورهایی بروید که طراحی متفاوتی دارند مثل این نمونه که در یقه آن از بست‌های فلزی استفاده شده است. بافت تکه‌ای از دیگر دلایل زیبایی این پلیور است.

برای آقایان درشت اندام هم، پلیورهای ریزبافت که حاصل کار بافت ماشینی هستند را توصیه می‌کنیم. این پلیورها در کنار ایجاد گرما، بافت ظریفی دارند و افراد را چاق‌تر از آنچه هستند، نشان نمی‌دهند. اگر می‌خواهید تیپ اسپرت تری داشته باشید، می‌توانید این پلیورها را به تنهایی بپوشید یا اگر پلیور شما یقه ۷ است، از یک تی‌شرت یقه گرد ساده در زیر آن استفاده کنید. برای داشتن تیپ نیمه‌رسمی می‌توانید یک پیراهن مردانه زیر این مدل پلیورها بپوشید. پلیورهای نازک با بافت ظریف، ظرفیت ترکیب‌های مختلف و ساختن تیپ‌های متفاوت را دارند.

در سال‌های اخیر به جای شال گردن، دورگردنی‌ها بازار داغی پیدا کرده‌اند. بد نیست شما هم برای خاص کردن تیپ زمستان خود از این مدل دورگردنی‌ها استفاده کنید. وقتی پلیور و شلوار ساده پوشیده‌اید، از دورگردنی‌های شل و آزاد استفاده کنید چون تیپ ساده شما را متفاوت می‌کنند. این مدل دورگردنی‌ها با پلیورهای ساده هماهنگی دارند و با پلیورهای یقه‌دار توصیه نمی‌شوند چون حجم زیادی در اطراف گردن ایجاد می‌کنند و باعث می‌شوند، گردن شما ناقص و کوتاه به نظر برسد. داشتن لباس ساده، دست شما را در انتخاب رنگ دورگردنی هم بازمی‌گذارد.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

چند مدل لباس و اکسسوری از رنگ سال ۲۰۲۰- ۹۹

هاتیک: چیزی به عید نوروز نمانده است. در این مقاله می خواهیم به چند مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *