ماریا شاراپووا، ملکه یخی

ماریا شاراپووا (MARIA SHARAPOVA) نامی شناخته شده در دنیای تنیس زنان است. کسی که همچون سرنا ویلیامز و حتی لیلا علی در بوکس، از اسطوره های ورزش زنان در دو دهه اخیر به شمار می رود و سلبریی عرصه ورزش به شمار می آیند.

شاراپووا آنطور که از اینستاگرام فعالش بر می آید، همچون بسیاری از سلبریتی های دنیای موسیقی، ورزش و سینما از جمله دیوید بکهام، کریس رونالدو، تیلور سویفت و صدها تن دیگر، برندی برای خود دست و پا کرده و وارد دنیای کسب و کار شده و تا حدودی در عرصه مواد غذایی فعالیت می کند.

کمتر سلبریتی این سه عرصه را سراغ داریم که جهان جذاب و لاکچری محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر و لباس را فراموش کرده و به دنیای خوردنی جات ورود کرده باشد. به هر حال، این دختر قد بلند جذاب صد و هشتاد و هشت سانتیمتری که این لقب ملکه یخی (ICE QUEEN) به ایشان از سوی رسانه ها داده شده است، برندی در ورزش تنیس بانوان جهان بوده و همواره فوتوشوت ها، سبک تغذیه ، روش تمرین و بدنسازی های طاقت فرسا و همچنین سفرهایش در کانون توجه رسانه های قرار می گیرد.

خودرو مورد علاقه ماریا شاراپووا

داستان ملکه یخی ؛ ماریا شاراپووا

ماریا شاراپووا پس از پایان رقابت های تنیس آزاد استرالیا در سال ۲۰۱۶ میلادی به دلیل استفاده از مواد نیرو زا از شرکت در کلیه رقابت های تنیس منع شده بود، پس از ۱۵ ماه به رقابت ها بازگشت و توانست سال ۲۰۱۷ میلادی را با قهرمانی در رقابت های تنیس چین به اتمام برساند.

او در همکاری با یک طراح مد ایتالیایی و شرکت NIKE موفق به ارائه یک مدل لباس تنیس جدید شد. این لباس که با همکاری ریکارو تیشی تولید شده است، به شرکت نایکی این امکان را دارد تا برای رقابت های تنیس آزاد آمریکا لباسی جدید در فهرست محصولاتش قرار دهد. لباس مشکی رنگ توری با الماس های شرکت اتریشی سواروسکی بخشی از شکوه استایل و جذابیت های مد و لباس او را در کانون توجه رسانه های مد و لباس جهان قرار داد.

لباس فاخر مشکی رنگ ماریا شاراپووا که با همکاری نایک آمریکا و طراحی ریکاردو تیجی ایتالیایی و برنداکسسوری سواروسکی اتریش، برای رقابت های تنیس ایشان در سال ۲۰۱۷ میلادی طراحی و روانه بازار شد. )

لباس فاخر مشکی رنگ ماریا شاراپووا که با همکاری نایک آمریکا و طراحی ریکاردو تیجی ایتالیایی و برنداکسسوری سواروسکی اتریش، برای رقابت های تنیس ایشان در سال ۲۰۱۷ میلادی طراحی و روانه بازار شد.

(

ماریا شاراپووا در پستی اینستاگرامی

( ماریا شاراپووا در پستی اینستاگرامی از ریکاردو طراح این لباس ورزشی تشکر کرد)

ماریا شاراپووا در گفتگو با رسانه ها همواره به رنگ مشکی به عنوان رنگ مورد علاقه اش می بالد. یک بار در رقابت های تنیس زنان در سال ۲۰۰۶ میلادی موفق شده بود با لباس مشکی رنگ، قهرمان شود. رنگ خوش شانس او ، رنگ مشکی است. تلفیق تور و الماس در طراحی لباس ورزشکاران تنیس سابقه زیادی ندارد و به نظر می رسد همکاری برندهای صاحب نام لباس ورزش و اکسسوری بتواند رویه جالبی را در طراحی مد و لباس ورزشکاران سلبریتی  به ارمغان آورد.

ترکیب لباس تنیس و کت مشکی رنگ با همکاری نایک و سواروسکی و ماریا شاراپووا

(ترکیب لباس تنیس و کت مشکی رنگ ۱۲۰۰ دلاری که با همکاری نایک و سواروسکی و ماریا شاراپووا و طراح مد ایتالیایی روانه بازار شد)
لباس فاخر ۱۲۰۰ دلاری ماریا در رقابت های تنیس آزاد آمریکا

(لباس فاخر ۱۲۰۰ دلاری این ورزشکار در رقابت های تنیس آزاد آمریکا)

بیشتر بخوانید: استایل لیدی گاگا

رژیم غذایی ماریا شاراپووا

ناگفته پیداست که سلبریتی های دنیای ورزش، به خصوص ورزشکاران زن، همواره در کانون توجه رسانه های عرصه سلامت و بهداشت هستند تا درباره رژیم های غذایی و سبک زندگی ورزشی آنان به نکات جالب توجه دست پیدا کنند. این ملکه یخی در سال های اخیر مرتب در مصاحبه هایش درباره رژیم غذایی سالم و ارگانیک و توجه به بهداشت پوست و مو اشاره کرده است.

رژیم غذایی ماریا شاراپووا

توجه ماریا شاراپووا به اصول مراقبت از سلامت و زیبایی باعث شده تا برخی از برندهای آرایشی و بهداشتی از وی به عنوان مدل و سفیر تبلیغاتی استفاده کنند. این ملکه یخی با اینکه پوستی روشن و موهای بلوند به عنوان میراثی از روس ها در اختیار دارد، اما به خوبی شیوه حفظ پوست روشن خود را می داند. او در فلوریدا زندگی میکند. جایی که هوا اکثرا گرم و تابش خورشید بیشتر از سرزمین های شمالی نسیتا سرد آمریکا می باشد.

بسیارند ورزشکارانی که در مناطق خیلی گرم جهان به خصوص در خاورمیانه و کشورهای عربی، ورزش زیر تابش آفاب تابان را نهی کرده و بیشتر علاقه به تمرینات و ورزش های داخل سالن هستند، اما او در هر نوع هوای گرم و سرد مشغول فعالیت های ورزشی می شود و در طول هفته، بیش از ۵ جلسه تمرین دارد که به طور متوسط ۶ ساعت زیر نظر مربی اختصاصی اش به طول می انجامد.

ماریا شاراپووا اکسسوری های هندسی ساده

( ماریا شاراپووا از اکسسوری های هندسی ساده برای جذابیت بیشتر به تناسب قد خود استفاده می کند که مقوله مهمی در استفاده از اکسسوری برای بانوان جوان است)

بیشتر بخوانید: بررسی استایل سیروان خسروی خواننده محبوب پاپ

با اینکه او زیر نور مستقیم آفتاب به فعالیت های تنیس ادامه می دهد، اما به خوبی نکات مراقبت از پوست را میداند و از ضد آفتاب های تخصصی با SPF بالا استفاده می کند. اگر با نکته های کلیدی و ساده ای که ماریا شاراپووا در حوزه مراقبت از پوست و مو انجام می دهد آشنا شوید، حتما علاقمند می شوید که حتی در تابستان که شدت تابش نور خورشید افزایش پیدا میکند، دست از فعالیت های ورزشی و تحرک که لازمه آقایان و بانوان لاکچری گردی مشکل پسند است برندارید!

توصیه ماریا شاراپووا به استفاده از ضد آفتاب

یکی از نکاتی که بانوان به خصوص بانوان جوان و ورزشکار باید رعایت کنند، قرار گرفتن پوست انها زیر تابش نور خورشید است. او جایی گفته بود از اینکه بانوان جوان به ضد آفتاب فقط در طول روز و به خصوص روزهای گرم تابستان علاقه دارد، تعجب می کند! به گفته او، بایستی برای داشتن پوستی سالم و کم خط و خال، ضد آفتاب را همواره در ۱۲ ماه سال استفاده کرد و این توصیه نه فقط از طرف خانم تنیسور بلکه متخصصان پوست و مو است.

چون ماریا شاراپووا زمان زیادی به ورزش تینس اختصاص می دهد و کل بدن زیر تابش نور مستقیم خورشید است، بنابراین استفاده منظمی از ضد آفتاب دارد. او زمان زیادی را زیر نور خورشید به تمرین و ورزش کردن اختصاص می‌دهد و بازی‌های تمرینی و رسمی طاقت‌فرسایی هم در برنامه کاری خود دارد که سبب می شود تا وی برای حفاظت از پوست، مرتب ضد آفتاب خود را در فواصل زمانی برنامه ریزی شده تغییر و تجدید کند.

کرم‌های ضدآفتاب دارای SPF ماریا شاراپووا

ماریا شاراپووا در مصاحبه ای گفته بود که برای اینکه مطمئن شود از پوستش کاملا محافظت می‌شود، تقریبا هر روز صبح بلافاصله بعد از بیدار شدن از کرم‌های ضدآفتاب دارای SPF بالا استفاده می‌کند. نکته ای که باید درباره کرم زدن های روزانه ماریا شاراپووا بدانیم آن است که استفاده از ضد آفتاب ها، تنها به دوران ورزش  حرفه ای این تنیسور خلاصه نمی شود. چرا وی از نوجوانی  از کرم های ضد آفتاب استفاده می کرده و این عادت را حفظ کرده است.

ماریا هنگام مسابقه ضد آفتاب هایی با SPF 50

او در مصاحبه ای به این موضوع اشاره میکند که یکی از دلایلی که سبب شده تا ضد آفتاب به عنوان بخشی از سبک زندگی آرایشی و بهداشتی او در دهه چهارم زندگی ادامه داشته باشد، اصرار مادرش به استفاده از ضد آفتابی خوب با SPF‌مناسب است که بتواند از پوست ایشان محفاظت کند. در واقع مقوله SKIN CARE بخشی از سبک زندگی فعال این ورزشکار روسبوده که در این حوزه در کتاب ها و مقالات زیادی به آن اشاره شده است.

او معتقد است که استفاده مکرر و منظم از ضد آفتاب ها به خصوص برای بانوانی که در مناطق خشک و مرطوب هستند، سبب شادایی پوست و مراقبت از پوست آن ها را در برابر سوختگی و آسیب رسانی به پوست در میان مدت و بلند مدت می شود. او عاشق برند SEPHORA  است و با آن همکاری دارد.

استایل پوشش ساده و شیک ماریا شاراپووا

علاقه او به کرم های ضد آفتاب به قدری است که وقتی دوش می گیرد نیز کرم ضد آفتاب در جا شامپویی دارد تا پس از خشک کردن بدن خود، از کرم ضد آفتاب استفاده کند. او کرم ضد آفتابی را توصیه میکند که SPF آن بیش از ۵۰ است. چرا که این چنین کرم هایی ، بافت ملایمی دارد و زمانی که ورزشی با فعالیت های بدنی پر عرق انجام می شود، این کرم، سبب سوزش چشم ورزشکار نمی شود. البته او قبلا گفته بود که در هنگام مسابقات ورزشی اصلا آرایش نمی کند. اما از ضد آفتاب های قوی استفاده می کند.

پوست خوب ماریا شاراپووا

توصیه های شاراپووا به نوشیدن آب کافی

نکته جالب دیگری که در سبک زندگی ماریا شاراپووا دیده می شود، استفاده مکرر از آب برای آبرسانی به پوست و حفظ طراوات و شادابی آن است. علاوه بر کرم های ضد آفتاب، رفتارهای مراقبتی دیگری نیز برای حفاظت از شادابی پوست باید در دستور کار بانوان ورزشکار جوان قرار بگیرد که یکی از ان ها نوشیدن آب به اندازه کافی است. شاید شما شنیده باشید که افراد به ۸ لیوان آب در روز نیازمند هستند.

اما در واقع، میزان آب مورد نیاز بدن افراد در نقاط مختلف دنیا و  در شرایط آب و هوایی متفاوت و با سن و قد و وزن مختلف، فرق دارد و نمیشود همه افراد با هر سطح از فعالیت بدنی و تحرک روزانه، مقدار ثابتی آب بنوشند. قطعا ورزشکاران در فعالیت های بدنی سنگین و طولانی مدت، آب زیادی از بدن آن ها دفع می شود و به همین خاطر، می بایست از بطری های آب به عنوان جایگزین آب از دست رفته استفاده کنند.

او پس از برخواستن از خواب، نیم لیتر آب می نوشد تا ذهن آماده فعالیت شده و سموم بدن دفع شود. او یکی از رازهای پوست شفاف و شاداب و کم خط و خال خود را استفاده مکرر از آب تازه می داند.

نکته های طلایی از سبک زندگی ماریا شاراپووا

نکته های طلایی زیادی را میتوان از سبک زندگی اسطوره تنیس زنان جهان فرا گرفت که در ادامه به مواردی اشاره میکنیم:‌

برنامه ریزی و سازماندهی: یکی از مواردی که همواره ماریا شاراپووا در گفت و گو با رسانه ها به آن اشاره می کند، توجه به اصول سازماندهی و برنامه ریزی کارهای روزانه و هفتگی به خصوص برنامه های آرایشی و بهداشتی و برنامه داشتن برای خوردن و آشامیدن است. موضوعی که بعضا افراد و به خصوص ورزشکاران از آن غافل می شوند و همین عامل، در بلند مدت سبب آسیب رسانی به پوست و مو و بهداشت عمومی بدن می شود.

به همین خاطر، او هر جایی از لوازم آرایش استفاده نمی کند و از طرفی ، از هر برندی برای آرایش بهره نمی برد. همین نکته به ظاهر ساده توانسته در شادابی پوست و مو ماریا شاراپووا تاثیر گذار باشد.

خوب بخوابید: خوب خوابیدن نکته ای است که از سبک زندگی ماریا شاراپووا می توان برداشت کرد. خواب کافی، تاثیر زیادی در سوخت و ساز بدن داشته و معمولا کسانی که خواب کافی دارند، توانایی ذهنی بهتری نسبت به کسانی که از کم خوابی و بد خوابی رنج می برند، ارائه می کنند. خواب کافی سبب آرامش فکر و روح می شود و فکر سالم، جسم سالم را به خوبی هدایت می کند.

ماریا شاراپووا ، معتقد است که به اندازه کافی استراحت می کند و خواب منظم، بخشی از سبک زندگی ایشان را تشکیل می دهد. برنامه های این قهرمان تنیس زنان جهان و افتخار ورزش بانوان روسیه، تنها به زمانی که بیدار است خلاصه نمی شود. او حتی برای خواب خود نیز برنامه درستی دارد. او خود را عاشق خوابیدن می داند. او خواب نیم ساعته پس از ناهار را بخشی از سبک زندگی خود از دوران نوجوانی می داند و معقد است که باید پیش از آغاز برنامه های عصرگاهی، به بدن استراحت داد.

خوب خوردن: خوب خوردن هم مثل خوب نوشیدن و خوب خوابیدن اهمیت دارد و در مختصات سبک زندگی سالم و فعال این ورزشکار مد گرد همیشه خندان جای دارد. خوب خوردن بخشی از برنامه های روزانه ماریا شاراپووا است که کمک خوبی به بهداشت پوست و مو شادابی فردی دارد. تغذیه سالم و ارگانیک و استفاده از غذاهای کم نمک و کم شکر، بخش جدایی ناپذیر از رژیم غذایی این تنیسور معروف است. برنامه غذایی او پیش از مسابقات رسمی با زمان های عادی فرق دارد.

او در مصاحبه ای می گوید که پیش از رقابت های رسمی تنیس، مرغ با سبزیجات مصرف می کند که کالری خوبی داشته و پر حجم نباشد و زمان زیادی هم برای هضم آن نیاز نباشد. البته نوشیدن آب سبزیجات هم در فهرست غذاهای مورد علاقه این ورزشکار زن قرار دارد. او گاها در فروشگاه های سبزی فروشی، مشغول خرید سبزیجاتی که بتواند با مقداری لیمو، نوشیدنی اسمووتی خوشمزه خنکی برای خودش تهیه کند که برای رژیم غذایی پر آب و عادات های ایشان برای نوشیدن آب زیاد و کافی، جایگزین مطلوبی به شمار می رود.

برای داشتن اندام و پوست خوب، باید خوب خوردن و برنامه غذایی خوب و اثر بخشی با توجه به نیازهای بدنی و سنی در اختیار داشت که از طریق متخصصان تغذیه حاصل می شود.

اعتماد به نفس به سبک ماریا: فریاد هایی که ماریا شاراپووا در زمان زدن سرویس می زند، ملکه یخی را در دنیای تنیس زنان معروف کرده است و به نوعی، برند او در زمین مسابقه است. او فردی با اعتماد به نفس بالا است و آرایش کم و استفاده از لباس های ساده با تقارن هندسی که خیلی هم لاکچری نیست، با وجود ثروت قابل توجه این دختر صد و هشتاد و هشت سانتیمتری، نشان از اعتماد به نفس او دارد.

ماریا شاراپووا ، خوش بو بودن، اعتماد به نفس کافی و نظافت را عاملی مهم در زیبایی ظاهری می داند که در کنار ضد آفتاب زدن، نوشیدن آب کافی و خواب خوب، عاملی برای سبک زندگی سالم و بهداشت پوست و داشتن روحیه ای قوی می شود. المان هایی که در موفقیت های جهانی شاراپووا تاثیر گذار بود.

بیوگرافی کوتاه از ماریا شاراپووا

 • ماریا شاراپووا از ۲ سالگی زیر نظر پدرش آموزش تنیس را آغاز کرد
 • او از شش سالگی به آکادمی تنیس آمریکا رفت.
 • ماریا شاراپووا همچون اشتیفگراف، تنیسور آلمانی صاحب نام تنیس زنان جهان که همسر آندره آغاسی، اسطوره تنیس مردان جهان است، از نام آوران این عرصه به شمار می رود.
 • مرداد ۱۳۸۴ روزی بود که ورزش روسیه این روز را به دلیل کسب رتبه نخست برترین تنیسور جهان توسط ماریا شاراپووا ، روز ملی اعلام کرد.
 • هیچ ورزشکار مرد و زن روسیه چه پیش از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و چه پس از آن، موفق به کسب چنین عنوانی نشده است.
 • این خانم زیبا عاشق کتابخوانی و موسیقی است.
 • ایشان تا کنون به عنوان مدل تبلیغاتی برندهایی چون: موتورولا، رولکس، تیفانی، پورشه، نایک و آدیداس فعالیت داشته است.
 • وی همچون بسیاری از انجل های ویکتوریا سکرت، در کالیفرنیا و فلوریدا آمریکا زندگی می کند اما شهروندی این کشور را در اختیار ندارد.
 • او در رسانه ها، از ۳ شهر رم، لندن و پاریس به عنوان شهرهای مورد علاقه اش در اروپا یاد می کند.
 • او از توکیو، پایتخت ژاپن که در سال ۲۰۲۰ میلادی میزبان رقابت های المپیک تابستانی است، به عنوان بهترین شهر قاره کهن یاده کرده است.
 • او عاشق خطوط ساده (SIMPLE LINES) در طراحی لباس است و لباس هایی معمولا با این طرح را در اولویت خرید قرار می دهد.
 • او هر روز به دلیل فعالیت های ورزشی، موهای خود را می شورد.
 • او به کرم های ضد آفتاب اهمیت بسیار می دهد و به بانوان توصیه میکند که در ۱۲ ماه سال، از کرم های ضد آفتاب استفاده کنند.
 • او ۵ تا ۶ بار در هفته تمرین میکند و هر بار، ۶ ساعت به طول می انجامد.
 • خانم یوتاکا ناکامورا، مربی شخصی خانم ماریا شاراپووا به شمار می رود.
 • او در هنگام رقابت های تنیس، هیچ آرایشی بر چهره ندارد. اما از اسپری های L’Oreal بسیار استفاده می کند.
 رژیم غذایی ماریا شاراپووا
پوست و موی ماریا شاراپووا

ماریا شاراپووا شیک ترین ورزشکار روس

ماریا شاراپووا در یک دهه اخیر، بارهای در فهرست شیک ترین و خوش لباس ترین چهره های ورزشی بانوان جهان قرار گرفته که جدید ترین آن مربوط به مجله ورزشی SPORTS ILLUSTRATED است که در جولای ۲۰۱۷ میلادی، او را در کنار کریس رونالدو، مهاجم اسطوره ای رئال مادرید، به عنوان شیک ترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان قرار داد.

استایل ساده و شیک ماریا شاراپووا

بر اساس لیستی که اسپورت ایلاستریت منتشر کرده، این ورزشکار روس در فهرست ۱۰ ورزشکار جذاب جهان قرار می گیرد. این نشریه در توضیحی که درباره این فهرست و قرار گیری این دختر اهل روسیه در آن ارائه کرد به این موضوع اشاره می کند که وی ، با توجه به قلد بلند و استایل ساده و شیک، ترکیبی جذاب از خطوط روشن و رنگ های ملایم را ست می کند به گونه ای که حتی زمانی که در فرش قرمز نیز ظاهر می شود، استایلی را انتخاب می کند که قد وی را بلند نشان دهد.

ماریا شاراپووا در این استایل مشکی و سفید

( ماریا شاراپووا در این استایل مشکی و سفید، شکوه سادگی را در قامت بلند یک بانوی ورزشکار خوش استایل نشان می دهد)

استایل ماریا شاراپووا بلوزهایی با تقارن هندسی

(نگاه کنید که چگونه ترکیبی ساده اما جذاب از خطوط سیاه بر روی پس زمینه سفید میتواند جذابیت آفرین باشد. بلوزهایی که تقارن هندسی دارند، از مدل های مورد نظر این خانم تنیسور هستند)

 کلکسیون استایل های مشکی ماریا شاراپووا

(از کلکسیون استایل های مشکی ماریا شاراپووا که او را با پیراهنی گلدوزی شده طلایی و شلوار مشکی راسته شاهد هستیم)

ماریا شاراپووا ، قهرمانی ۵ دوره گرند اسلم تنیس جهان

(در این تصویر، ماریا شاراپووا ، قهرمانی ۵ دوره گرند اسلم تنیس جهان را در استایل خیابانی سراسر مشکی با شال قهوه ای روشن ساده و کتی از برند ANTONIO BERADI مشاهده میکنیم. او این استایل را پیش از برگزاری رقابت های ویمبلدون در لندن بر تن داشت که سوژه عکاسی خبرنگاران شد. توجه کنید که لباس های مشکی راسته در بلند نشان دادن قامت بانوان جوان تاثیر زیادی دارد)

 ماریا شاراپووا را با لباسی پوشیده، شیک

(در این عکس،  ماریا شاراپووا را با لباسی پوشیده، شیک اما در عین حال ساده و خوش استایل از برند PREEN مشاهده میکنیم که برای شرکت در مراسم STYLE AWARDS در سال ۲۰۱۳ میلادی آن را بر تن داشت. )

لباس شب جذاب تیره رنگ و بسیار بلند ماریا شاراپووا

(در این لباس شب جذاب تیره رنگ و بسیار بلند ماریا شاراپووا ، استایل مردانه و زنانه ایشان را شاهد هستیم که بلوزی مردانه را با دامنی زنانه و گرد ترکیب کرده و فوتوشوتی را در سال ۲۰۱۴ میلادی انداخته است)

 استایل های خیابانی پاییزی ماریا شاراپووا

(از استایل های خیابانی پاییزی ماریا شاراپووا که ایشان را با یک لباس گل دار ساده مشاهده میکنیم . توجه کنید که چگونه یقه های سفید بزرگ بسته میتواند شکوه خاصی را به یک لباس مشکی بدهد که با اکسسوری (کمربند تیره باریک) ست شده است)

ماریا شاراپووا را در یک لباس ابریشم

(در این استایل، ماریا شاراپووا را در یک لباس ابریشم شاهد هستیم که از رویداد مربوط  به کمپانی معروف طلا و جواهرات تیفانی (TIFFANY & CO) بازدید کرده است. این فوتوشوت در توکیو گرفته شده است)

ماریا شاراپوا ، اسطوره تنیس زنان جهان را در لباس گل دار شیک و فاخری

(در عکس فوق، ماریا شاراپووا ، اسطوره تنیس زنان جهان را در لباس گل دار شیک و فاخری مشاهده میکنیم که با دست بند و گوشواره ساده و آرایش سبک ست شده است. توجه کنید که چگونه سادگی میتواند شکوه و خیره کنندگی خاصی را برای استایل بانوان جوان قد بلند به ارمغان آورد)

بیشتر بخوانید: وراونگ، طراح لباس عروس سلبریتی ها

ماریا شاراپووا را با گوشواره الماس آبی رنگ تیفانی

( ماریا شاراپووا را با گوشواره الماس آبی رنگ تیفانی شاهد هستیم که مدتی به عنوان مدل این جواهرسازی معروف آمریکایی فعالیت داشت)

ماریا شاراپووا را در لباس مجلسی خیره کننده قرمز گلدوزی شده

(در این تصویر، ماریا شاراپووا را در لباس مجلسی خیره کننده قرمز گلدوزی شده بلندی شاهد هستیم)

 ماریا شاراپووا در این لباس، که بر روی آن تکه های آینه کار شده

( ماریا شاراپووا در این لباس، که بر روی آن تکه های آینه کار شده و آینه دوزی ظریف و فاخری را جلوه می کند که کاری از DAVID KOMA است. این لباس با صندل مشکی از برند JIMMY CHOO ست شده بود. این طرح از جدید ترین مد و لباس های شاراپووا است که در مراسم VANITY FAIR در سال ۲۰۱۷ میلادی بر تن داشت که رنگ آبی کبالتی دارد)

کلکسیون مد و لباس های ماریا شاراپووا

(از کلکسیون مد و لباس های ماریا شاراپووا ،  استایل خیابانی ایشان را با شلوار چرمی شیک راسته و سویی شرت بژ و مشکی که با یقه گرد ست شده است شاهد هستیم که با اسنیکر سفید، ترکیبی جذاب را خلق می کند. )

 ماریا شاراپووا را در فشن شو VERA WANG

(در این استایل، ماریا شاراپووا را در فشن شو VERA WANG شاهد هستیم که لباسی با برند ورا بر تن داشته و کفش او هم کاری از برند ایتالیایی معروف جیانویتو راسی (GIANVITO ROSSI) است. کیف منجوق دوزی شده دستی کوجکی نیز در دست راست دارد که درخشش خاصی  را به استایل ایشان در سال ۲۰۱۶ میلادی داده اشت)

ماریا شاراپووا را در لباسی از جنس ابریشم

در عکس سمت راست، ماریا شاراپووا را در لباسی از جنس ابریشم شاهد هستیم که بر روی آن منجوق دوزی های ظریفی از گل های بهاری نقش بسته و دامن نیز با طراح های هندسی نامتقارن، شکوه خاصی را به این استایل جذاب و ساده بخشیده است. او معمولا با این استایل ها کفشی از برند ROSSI را ست می کند. در عکس سمت چپ، ماریا شاراپووا تی شرت و بیزر سفید را با دامن صورتی کم رنگی در کالیفرنیا ست کرده است)

معروف ترین استایل های لباس ماریا شاراپووا را در مراسم MET GALA

(یکی از معروف ترین استایل های لباس ماریا شاراپووا را در مراسم MET GALA که در سال ۲۰۱۶ میلادی برگزار شد شاهد هستیم. او لباس قرمز آتشین از برند یوان کارلوس اوباندو (JUAN CARLOS OBANDO) را بر تن داشت که بازتاب های رسانه ای گسترده ای پیدا کرد)

تصویری از کفش پاشنه بلند بدون جوراب ماریا شاراپووا

(تصویری از کفش پاشنه بلند بدون جوراب ماریا شاراپووا که در مراسم “Manus x Machina: Fashion In An Age Of Technology” Costume Institute Gala  در مراسم موزه متروپلتین هنر نیویورک با لباس قرمز بلند برند کارلوس اوباندو ست شده بود)

سبک برش و دوخت لباس ماریا شاراپووا

(در تصویر  بالا، سبک برش و دوخت لباس ماریا شاراپووا را از زاویه ای دیگر شاهد هستیم )

ماریا شاراپووا در استایلی لباس فاخر سنگین

( ماریا شاراپووا در استایل بالا، لباس فاخر سنگین و مشکی رنگی را که بر روی آن حریر گیپوری با طرحی از پروانه کار شده است را بر تن کرده و در مهمانی سالگرد انتشار نشریه معروف مد و لباس یعنی ELLE بر تن کرد. لباس او محصولی از برند خوش نام والنتینو (VALENTINO) است)

استایل زمستانی ماریا شاراپووا

(استایل زمستانی ماریا شاراپووا در سفر  به چین که او را با بارانی یقه بلند تیره با شلوار ریش ریشی در د سامبر ۲۰۱۷ میلادی نشان می دهد. او توضیحی درباره برند این استایل ارائه نکرد)

استایل تمام سفید رنگ ماریا شاراپووا

(استایل تمام سفید رنگ ماریا شاراپووا ، اسطوره تنیس زنان  جهان که فوتوشوت روبروی درخت کاج در آستانه کریسمس ۲۰۱۸ میلادی گرفت. این عکس ۱۳۲ هزار لایک به همراه داشت و زیر آن نوشت:‌SPICE GIRL)

سلفی آینه ای ماریا شاراپووا

(سلفی آینه ای ماریا شاراپووا که ایشان را در حال خرید لباس زمستانی خاصی در یکی از فروشگاه های نیوریورک نشان می دهد که مشغول خرید کت Victorian vintage است)

 ماریا شاراپووا و خط تولید محصولات جدید NIKE

(فوتوشوتی از ماریا شاراپووا و خط تولید محصولات جدید NIKE سفید)

استایل تیره ماریا شاراپووا

بیشتر بخوانید: بیوگرافی دوناتلا ورساچه

درباره ی

مطلب پیشنهادی

چند مدل لباس و اکسسوری از رنگ سال ۲۰۲۰- ۹۹

هاتیک: چیزی به عید نوروز نمانده است. در این مقاله می خواهیم به چند مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *