مدل های بستن شال گردن برای آقایان

دنیای مد ولباس – شال گردن یک اکسسوری زمستانه است که خانم ها و آقایان به هدف گرم شدن یا حتی جذاب تر شدن از آن استفاده می کنند اما برخی از آقایان هستند که شیوه بستن شال گردن را نمی دانند، از این رو تصمیم می گیرند که از آن استفاده نکنند. از آنجا که این اکسسوری می تواند بر جذابیت ظاهر آقایان بیافزاید، ما در اینجا چند شیوه جذاب برای بستن آن را آورده ایم.

شال گردن بزرگ و طرح دار

اگر اعتماد به نفس بالایی دارید، شال گردنی بزرگ می تواند گزینه خوبی باشد تا بیش از همیشه به چشم آیید. شال گردنی بزرگ با طرح و رنگ های بولد و چشمگیر می تواند جذابیت ظاهری تان را دو برابر کند. از آنجا که شال گردن تان طول بلندی است، می توانید آن را به مدل های مختلف گره بزنید. این مدل شال گردن نه تنها جذاب است، بلکه گردن شما را نیز در روزهای سرد زمستان گرم نگه می دارد.

نحوه بستن شال گردن, آموزش بستن شال گردن

اگر اعتماد به نفس بالایی دارید، شال گردنی بزرگ می تواند گزینه خوبی باشد

شالی با قد متوسط به رنگ خنثی

اگر دوست ندارید شال گردن تان اولین چیزی باشد که به چشم می آید، می توانید از شالی کوچک تر استفاده کنید. یکی از راحت ترین گره ها، گره پاریسی است که در تصویر نیز مشاهده می کنید. کافی ست شال تان را از وسط تا کنید و آن را مانند تصویر گره بزنید. این مدل شال برای آقایانی که به اعتدال در هر زمینه ای اعتقاد دارند، پیشنهاد می شود. توصیه ما به شما این است که رنگ شال تان را به رنگ های خنثی انتخاب کنید تا با دیگر رنگ های لباس تان هماهنگی داشته باشد.

بستن شال گردن,بستن شال گردن برای آقایان

یکی از راحت ترین گره ها، گره پاریسی است که در تصویر نیز مشاهده می کنید

شالی به رنگ های پاستلی

اگر لباس هایتان به رنگ های خنثی ای چون سفید، مشکی یا خاکستری می باشند و می خواهید با استفاده از شال گردن به ظاهرتان رنگ دهید، بهتر است که به سراغ شال های رنگی بروید. شال های رنگی در ظاهر شما اولین چیزی است که چشم ها را به سمت خود جلب می کند. بنابراین در انتخاب رنگ آن نهایت دقت را به کار گیرید.

بستن شال گردن به سبک هنری, شال گردن بزرگ و طرح دار

با استفاده از شال گردن به ظاهرتان رنگ دهید

شال کوچک به سبک مینیمالیست

اگر شال گردن را نه به هدف گرم کردن سر و گردن، بلکه تنها برای جذاب تر کردن استایل تان به کار می گیرید، می توانید به سراغ شال های کوچک یا بهتر است بگویم دستمال گردن بروید. در این شرایط، اگر لباس تان به رنگ های خنثی است، شال تان را رنگی و طرح دار انتخاب کنید اما اگر لباس تان رنگی است، می توانید شال گردنی هم رنگ یا به رنگی مکمل رنگ لباس تان بگذارید. از آنجا که شالی کوچک دارید، جزییات در آن نقش مهمی دارند، از این رو با دقت بیشتری طرح و رنگ آن را انتخاب کنید.

بستن شال گردن بزرگ و طرح دار,مدل های مختلف بستن شال گردن برای آقایان

می توانید به سراغ شال های کوچک یا بهتر است بگویم دستمال گردن بروید

مدل هنری

حتما لازم نیست که شما شال تان را دور گردن تان گره بزنید، شما می توانید آن را از دو ور آویزان کنید. حتی اگر کت تن تان است، می توانید شال را در زیر کت قرار دهید. این مدل را کانیه وست، ستاره هالیوودی، مد کرد. اگر شما هم می خواهید به سبکی نیمه رسمی تیپ بزنید، این مدل هنری شال انتخاب خوبی برایتان خواهد بود.

بستن هنری شال گردن, بستن شال گردن به سبک هنری

می توانید شال گردنتان را از دو ور آویزان کنید

منبع: بیتوته

www.mod1.ir/

درباره ی J Sadeghi

مطلب پیشنهادی

چند مدل لباس و اکسسوری از رنگ سال ۲۰۲۰- ۹۹

هاتیک: چیزی به عید نوروز نمانده است. در این مقاله می خواهیم به چند مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *