نمایشگاه‌ ملی «به کالای» ایرانی در انزلی برگزار می شود

انزلی- در سال حمایت از کالای ایرانی نمایشگاهی با عنوان «به کالای» ایرانی با هدف نمایش توانمندی‌های تولید کنندگان داخلی و با محوریت عرضه کالای ایرانی در شهرستان انزلی برگزار می شود.


به گزارش گروه خبری دنیای مدولباس، در سال حمایت از کالای ایرانی نمایشگاهی با عنوان «به کالای» ایرانی با هدف نمایش توانمندی‌های تولید کنندگان داخلی و با محوریت عرضه کالای ایرانی در شهرستان انزلی برگزار می شود.

دبیر برگزاری این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه، شناسایی برندهای داخلی، یافتن بازارهای جدید و عرضه محصولات نمونه ملی با رویکرد نوین بازاریابی و همچنین ایجاد فرصتی مناسب برای نمایش محصولات ایرانی در تنها منطقه آزاد شمال کشور است.

بهناز زنجانی با اشاره به وجود ۴۰ شرکت خارجی فعال در این منطقه، افزود: شرکت در این نمایشگاه فرصتی برای شناساندن بیشتر تولیدکننده‌های ایرانی در بازار داخلی و همچنین فراهم‌سازی بسترهای مناسب برای تعامل و هم‌افزایی و همکاری با صادرکنندگان داخلی است.

وی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه از ۱۵ اسفند امسال تا ۱۵ فروردین سال آینده، تاکید کرد: اثبات توانمندی و نوگرایی در تولید کالای ایرانی و ایجاد فرصت مناسب برای نمایش محصولات ایرانی در بزرگترین و نزدیکترین منطقه آزاد کشور به پایتخت، علاوه برتعامل با صادرکنندگان داخلی، شناسایی رقیبان داخلی، تولیدکنندگان و برندهای ملی، تکمیل زنجیره تامین مرتبط، فرصت خرید کالاهای شب عید برای مردم گیلان و فرصت خرید برای چند میلیون مسافر نوروزی استان و این منطقه را به دنبال می کند.

زنجانی در ادامه با بیان اینکه شرکت نمایشگاهی هپی‌لند با مشارکت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انزلی برای برگزاری نمایشگاهی در استان گیلان برنامه‌ریزی کرده و از همه شرکت‌ها و تولیدکنندگان برتر ایرانی که با وجود رکورد بازار و رقابت ناعادلانه با رقبای خارجی و همچنین قاچاق کالا، با تلاش شبانه روزی علاوه بر موفقیت در کارآفرینی و ایجاد اشتغال، مفتخر به برند سازی و استانداردسازی کالاهای خود نیز شده اند دعوت می‌کند از این فرصت برای عرضه محصولات خود با تخفیفات ویژه استفاده کنند.

دبیر برگزاری نمایشگاه بازدید تخصصی و بدون فرصت خرید برای متخصصان و مقامات ارشد، رایزن‌های بازرگانی کشور و سفرای کشورهای مختلف، برگزاری نشست‌های تخصصی با مدیران مرتبط با محوریت بررسی و تحلیل چالش‌های صنعت و نساجی و پوشاک، صنایع غذایی، راهکارهای تأمین منابع، بازاریابی و برندینگ صنایع، راهکارهای ارتقای فروش صنایع و چابک‌سازی از جمله برنامه‌های پیش بینی شده برای برگزاری این نمایشگاه است.

منبع: خبرگزاری مهر

www.mod1.ir/

درباره ی J Sadeghi

مطلب پیشنهادی

انواع مدل کمربند های پهن در بهار 

هاتیک: ممکن است به یاد داشته باشید که در سال های خیلی دور، زمانی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *