نکاتی برای خوشتیپی پسر بچه ها در مد و فشن + تصاویر

برای طراحی یک‌دست لباس اسپرت که هم جذاب باشد و هم متفاوت می‌توانید به یک پیراهن مردانه آستین کوتاه فکر کنید و متناسب با رنگ آن به یک تی‌شرت با طراحی‌های کودکانه. می‌توانید به شلوار جین هم فکر کنید اما معمولا شلوارهای کتان گشاد برای این فصل مناسب‌ترند و مهم‌تر اینکه دنبال شلوار ساده نباشید. پسربچه‌ها عاشق جیب هستند .

ست لباس پسر بچه ها

رنگ کت انتخابی شما در درجه اول باید با رنگ پوست پسرکوچولوی‌تان هماهنگ باشد و ترجیحا به رنگ روشن. حتی بهتر است سراغ رنگ‌های نامتعارف مثل زرد و سبز بروید و چه بهتر که به کت‌های تک رنگ فکر نکنید. قرار نیست رنگ شلوار پسرکوچولوی شما هم‌رنگ کتش باشد. شما می‌توانید به رنگ‌های مکمل، متضاد و حتی رنگی چنددرجه تیره‌تر یا روشن‌تر از رنگ کت فکر کنید. جنس شلوار  هم نباید از دو حال خارج باشد یا جین یا کتان و در آخرسراغ شلوارهای کاملا راسته بروید نه گشاد!

مدل لباس پسر بچه ها

بلندی یا کوتاهی گردن پسر کوچولوی شماست که مدل یقه پیراهن را تعیین می‌کند. اگر پسر کوچولوی شما گردن کوتاهی دارد، بهتر است به یقه‌های ایستاده فکر کنید در غیر این صورت می‌توانید کاملا سلیقه‌ای انتخاب کنید.

قاعدتا به کتانی فکر نمی‌کنید! لازم نیست به کفش‌های مردانه هم فکر کنید فقط کافی است رنگ کفش با لباس هارمونی داشته باشد.

خوشتیپ کردن پسر بچه ها

لباس های سال گذشته ی کودکتان را که الان برایش کوچک شده، به او نپوشانید، هیچ چیز به اندازه ی دیدن بلوزی که آستین آن بالای مچ دست قرار گرفته و شلواری که قد آن بالای قوزک پاست، کودکتان را بد تیپ نمی کند. می توانید لباس هایی که برایش کوچک شده را یا به خیریه بدهید و یا برای فرزند بعدیتان استفاده کنید.

پسر بچه باکلاس

متاسفانه چند سالیست که آرایش کردن کودکان هم مد شده و در مراسم ها و آتلیه های عکاسی می بینیم، زیبایی کودکان معصومی را که زیر رنگ و لعاب های مصنوعی، غرق شده است. مطمئن باشید کودکتان با آرایش کردن زیباتر نمی شود، می توانید انزجار اطرافیان را از این کار در چشم هایشان ببینید. معصومیت و سادگی کودکان، زیباییست که تکرار نمی شود، پس لطفا آن را خراب نکنید.

خوشتیپی پسر بچه ها

اگر می خواهید پسرتان در یک مجلس مهمانی، رسمی تر باشد، پیراهن مردانه به جای بلوز و تیشرت انتخاب مناسب تری است. یک پیراهن مردانه راه راه یا چهار خانه به همراه یک شلوار لی، ظاهر بهتری نسبت به بقیه ی لباس ها به او می دهد. می توانید با یک کفش کالج واکس خورده، ظاهر او را رسمی تر کنید، البته همراه کردن یک ساعت مچی با او هم فراموشتان نشود.

ست لباس پسر بچه

مدل موهایی که امروز بر سر پسران نوجوان می بینیم مانند مدل خروسی، و یا آن مدل موهایی که در عرف ما، پسندیده نیست، گزینه ی مناسبی برای مدل موی فرزندتان نیست. کودکتان آنقدر زیباست که نیازی به مدل های عجیب و غریب مو نیست، سادگی بهترین مدل مو برای پسران است.

مدل لباس پسر بچه
دنیای ست کردن لباس پسر بچه ها

درباره ی

مطلب پیشنهادی

چند مدل لباس و اکسسوری از رنگ سال ۲۰۲۰- ۹۹

هاتیک: چیزی به عید نوروز نمانده است. در این مقاله می خواهیم به چند مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *