چگونه عینک آفتابی متناسب با فرم صورتمان پیدا کنیم؟

فریم عینک

عینک آفتابی همان اکسسوری ضروری و دوست داشتنی فصل تابستان و روزهای آفتابی است که هم از چشم ها مراقبت میکند و هم استایل تان را جذاب تر میکند, هنگام انتخاب آفتابی بر اساس فرم صورت تان دست به انتخاب بزنید تا چهره تان را جذاب تر کند.

قبل از انتخاب فریم عینک آفتابی باید فرم صورت تان را بشناسید سپس بر اساس آن بهترین عینک را برای خود انتخاب کنید. با ما همراه باشید تا بگوییم هر فرم صورت به چه فریم عینکی نیاز دارد.عینک آفتابی

برای انتخاب و هر وسیله ای باید تناسب را رعایت کرداین هیچ ارتباطی با صرف هزینه ندارد بلکه داشتن آگاهی از نوع وسیله با چیزی که قرار است ست شود مهم است. عینک آفتابی هم یکی از این لوازم است که اگر با توجه به رنگ زیبا و شکل خواصش بدون آگاهی انتخاب شود نمی تواند رضایت بخش باشد.

 صورت قلبی 

 اگر فرم صورت شما قلبی شکل است یعنی پهنای بالای صورت شما بیشتر از قسمت پایینی آن است باید عینکی را انتخاب کنید که تماما در قسمت بالایی صورت ننشیند.

 صورت مستطیلی  بهترین مدل عینک آفتابی برای صورت های مستطیلی عینک هایی با فریم و فرم گرد در گوشه ها است پرا که این حالت تعادل را در صورت شما برقرار می کند.  

صورت بیضی  اگر صورت شما فرم بیضی شکل دارد باید بدانید که افرادی هستید که اکثر عینک ها به صورت شما می آیند و انتخاب برای شما آزاد است و خیلی راحت می توانید عینک آفتابی خود را انتخاب کنید.  

صورت گرد  نوبت به صورت های گرد می رسد که به دلیل فرم گرد صورتشان باید زاویه های عینک شان را جدی بگیرند و مناسب ترین عینک برای این افراد عینک هایی با فرم کشیده و مربع است.

 صورت مربعی شکل  صورت های مربعی شکل مانند فرم صورتهای مستطیلی عمل کنند و از فریم های گرد تر در انتخاب استفاده کنند.

درباره ی فروزان

مطلب پیشنهادی

چند مدل لباس و اکسسوری از رنگ سال ۲۰۲۰- ۹۹

هاتیک: چیزی به عید نوروز نمانده است. در این مقاله می خواهیم به چند مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *