چگونه یک استایل سر تا پا سفید شیک داشته باشیم؟

وقتی نوبت به ایجاد استایلی شیک و چشمگیر می رسد، استایل های سر تا پا سفید گزینه فوق العاده ای محسوب می شوند. استایل سر تا پا سفید استایلی جسورانه و ساده است. به همین دلیل مناسب هر مراسمی، از رسمی گرفته تا مهمانی های معمولی است. رنگ سفید برای هر فصلی مناسب است؛ این رنگ در تابستان سبک و در زمستان لوکس است. پس چرا خودتان را گرفتار لباس های مشکی کنید درحالیکه می توانید با رنگ سفید باشکوه تر شوید؟ به تنها چیزی که نیاز دارید کمی ایده و خلاقیت است که در ادامه تعدادی از آن ها را ارائه خواهیم کرد.

 

استایل راحت با لباس های سفید

استایل سر تا پا سفید با لباس های راحتی

همان طور که گفتیم از استایل سر تا پا سفید می توان در موقعیت های متعددی استفاده کرد؛ از جمله مهمانی های غیررسمی. پس چه قصد خرید داشته باشید و چه بخواهید با دوستان تان میان به یک کافه بروید، استایل سر تا پا سفید گزینه خوبی محسوب می شود. فقط باید لباس هایتان ساده باشد. برای این کار از لباس های ساده و شل استفاده کنید. پلیورهای گشاد، تیشرت راحتی، و شلوار دمپا گشاد با یک مانتو سفید گشاد برای این کار مناسب اند. کفش های ساده مثل کتونی های سفید و اکسسوری های مد روز تکمیل کننده استایل تان خواهند بود. نتیجه این کار، استایلی راحت خواهد بود که فوق العاده شیک هم می باشد.

 

استایل رسمی با لباس سفید

استایل سر تا پا سفید رسمی

استایل سر تا پا سفید مناسب مهمانی های رسمی، مراسم شام یا هر مراسم دیگری از این دست می باشد. ابتدا مطمئن شوید که دل تان می خواهد پیراهن زنانه بپوشید یا دو تکه، مثلا تاپ و دامن یا تاپ و شلوار. سپس در زمان خرید لباس تا،ن توجه کنید که پارچه و اندازه لباس مناسب، شیک و مجلسی باشد. وقتی لباس مورد نظر خود را پیدا کردید می توانید روی آن یک کت بلیزر زنانه بپوشید تا آراسته تر و شیک تر به نظر برسید. در آخر هم کفش های پاشنه بلندبپوشید، جواهرات تان را بیندازید و با کیف کلاچ یا کیف کج کوچکی استایل تان را برای مهمانی کامل کنید.

 

استایل تابستانی زنانه سفید

استایل تابستانی سر تا پا سفید

رنگ سفید به دلیل سبکی و روشنی اش با فصل تابستان گره خورده است. به همین دلیل ماه های گرم سال زمانی عالی برای داشتن استایل سر تا پا سفید است. اگر این تابستان قصد دارید استایل سفید داشته باشید، می توانید از پیراهن های زنانه سفید استفاده کنید. برای تکمیل استایل تان هم از اکسسوری های سفید بهره ببرید. گزینه دیگر، ترکیب شلوارک و تاپ سفید است. از این لباس می توان در مراسم های غیررسمی یا گردش های شبانه استفاده کرد. شلوار سفید و تاپ سفید هم ترکیب ساده قشنگی ایجاد می کند.

 

استایل زنانه سفید زمستانی

استایل زمستانی سر تا پا سفید

این زمستان به جای انتخاب رنگ مشکی در لباس های خود به سراغ رنگ سفید بروید. روشنی رنگ سفید به لباس های زمستانی تان رنگ و لعاب تازه ای می دهد و اگر به خوبی ست شود، بسیار لوکس جلوه می کند. اما از آنجا که نیاز است در زمستان چندین لایه لباس بپوشید تا بدن خود را بیشتر بپوشانید، باید سعی کنید در انتخاب لباس مناسب سر تا پای خود، دقت بیشتری به خرج دهید. نباید کاری کنید که شبیه یک گلوله برفی به نظر برسید! برای اینکه استایل تان شیک شود از تناژهای مختلف سفید استفاده کنید. این کار باعث می شود لباس هایتان بعد داشته باشد و بیش از حد رنگ و رو رفته جلوه نکند.

 

پیراهن سفید زنانه

پیراهن تمام سفید

یک پیراهن سفید از ملزوماتی است که باید در کمد لباس تان داشته باشید. این پیراهن نه تنها به درد عروسی تان می خورد، بلکه برای مراسم مختلفی قابل استفاده است. در زمان انتخاب پیراهن سفید باید نکاتی را در نظر بگیرید. چون خود لباس رنگی ندارد، المان های دیگر از جمله برش لباس، فرم کلی آن، تکه دوزی و سنگ دوزی های روی لباس باعث می شود لباس تان بی روح جلوه نکند. حتما از اکسسوری های مختلف استفاده کنید تا به استایل خود شور و هیجان بیشتری ببخشید.

 

دامن سفید زنانه

دامن تمام سفید

دامن سفید هم مثل پیراهن سفید، آیتم ضروری محسوب می شود. چه مدل دامن تان مدادی بوده، چه کمر تنگ و دامن کلوشی داشته و چه میدی یا ماکسی باشد، دامن سفید، دامنی شیک و بااستایل است؛ مخصوصا وقتی با آیتم های سفید دیگر ست شود. اگر می خواهید این دامن را در محل کار یا در یک مهمانی بپوشید، سعی کنید از مدل میدی یا مدادی استفاده کنید و آن را با یک بلوز یا تاپ یقه بلند سفید ست کنید. در آخر هم یک بلیزر سفید و کفش های پاشنه دار یا صندل های پاشنه بلند بپوشید.

 

شلوار سفید زنانه

شلوار سفید

با اینکه شلوار جین سفید همیشه گزینه ای عالی برای تابستان محسوب می شود، اما سایر انواع شلوار سفید هم عالی هستند. از شلوار دمپا گشاد و دامن شلواری سفید گرفته تا شلوار برمودای سفید، مدل های شیکی از شلوارهای مختلف در این رنگ وجود دارند. چه این شلوارها را در مراسم رسمی شب بپوشید و چه در مراسم و مهمانی غیررسمی روز، می توانید آن ها را با یک تاپ هم رنگ ست کرده و استایلی چشمگیر و خیره کننده خلق کنید.

 

کت و شلوار سفید زنانه

کت و شلوار زنانه سفید

می توانید برای داشتن استایلی جسورانه و مد روز، کت و شلوار زنانه سفید بپوشید. کت و شلوار سفید اخیرا بسیار مورد استفاده مدل های استایل روزمره قرار می گیرد و ارزش امتحان کردن را دارد. تنها نیاز دارید مدل مناسب استایل تان و مراسمی که می خواهید در آن شرکت کنید را انتخاب کنید. شاید بخواهید در یک مراسم کاری و رسمی کت و شلوار فیت تن و مجلسی بپوشید. یا بخواهید کت وشلوار گشاد و مردانه راه راه انتخاب کنید. هر مدلی که انتخاب کنید باید یادتان باشد کت و شلوارتان را با اعتماد به نفس تمام به تن کنید.

 

استایل رسمی با پیراهن گیپور زنانه

لباس های توری و گیپوری سفید

اگر به دنبال لباسی زنانه و شیک هستید که بیش از حد دخترانه نباشد، از یک لباس توری و گیپوری سفید استفاده کنید. تور و گیپور سفید واقعا بااستایل و مجلسی بوده و مناسب مراسم رسمی است. یا پیراهن زنانه و یا دامنی از این جنس ها انتخاب کنید. با اکسسوری های سفید استایل تان را تکمیل کنید یا اگر می خواهید ظاهرتان بیشتر جلوه داشته باشد، از یک آیتم متضاد مشکی استفاده کنید.

 

پیراهن های سفید طرح دار

لباس سفید طرح دار

چون لباس تان سفید است بدین معنا نیست که نمی توانید با آن هیچ لباس رنگی دیگری بپوشید. برای اینکه کمی هم از رنگ ها در لباس خود استفاده کرده باشید، می توانید از پارچه طرح داری که زمینه سفید دارد بهره ببرید. مخصوصا گل های ریز و ساده طرح مناسبی خواهند بود؛ اما طرح های راه راه و شبیه به آن هم طرح های بدی نیستند. در آخر هم از اکسسوری های سفید مثل یک جفت کفش و یک کیف سفید استفاده کنید.

درباره ی فروزان

مطلب پیشنهادی

چند مدل لباس و اکسسوری از رنگ سال ۲۰۲۰- ۹۹

هاتیک: چیزی به عید نوروز نمانده است. در این مقاله می خواهیم به چند مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *