یک کتونی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

پیدا کردن کفش در میان کفش های بیشماری که در فروشگاهها می بینید کار راحتی نیست. برای اطمینان از داشتن اوقات خوب و دلچسب هنگام پیاده روی باید کفشی را انتخاب کنید که تمام اجزای آن از پاشنه گرفته تا پنجه و رویه کاملا راحت باشد.

پاشنه ی کفش باید کاملا راحت باشد. هنگامی که بندهای کفش خود را بسته اید باید بتوانید پا را از درون کفش بیرون بیاورید.

پای شما باید در کفش آزاد باشد اما نباید از لبه کفی کفش رد شود. اگر گفش از قسمت عزض یا به عبارتی پهنا تنگ باشد انگشت کوچک شما روی دیواره کفش روی انگشت دیگرتان قرار میگیرد.

بعد از یک پیاده روی طولانی پای شما ورم میکند در نتیجه شما باید کفشی انتخاب کنید که بلند ترین انگشت پایتان به اندازه یک شست پا فاصله داشته باشد. به کسی که همراهتان برای خرید آمده بگویید تا زمانی که ایستاده اید این فاصله را برایتان اندازه بگیرد. پاشنه شما باید برای حرکت به سمت بالا و پایین آزاد باشد.

بهترین زمان برای خرید یک کفش اخر شب بعد از یک روز کاری و فعالیت های روزانه است. چرا که پا در متورم ترین حالت خود میباشد.

نکته: در هنگام خرید از برند های مختلف به سایز نوشته شده اکتفا نکنید. گاها کفش هایی با برند های مختلف مثلا کفش نایک با کفش آدیداس با یک سایز میتوانند متفاوت باشند.

هنگام خرید یک کفش با آن راه بروید بدوید و در تمام شرایط آن را بررسی کنید. راختی پا فقط در حالت ایستاده برای ما مهم نیست. نوع راه رفتن شما و فیزیک پای شما در کفش ها میتواند متفاوت باشد.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

چند مدل لباس و اکسسوری از رنگ سال ۲۰۲۰- ۹۹

هاتیک: چیزی به عید نوروز نمانده است. در این مقاله می خواهیم به چند مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *