۱۰ ست پیشنهادی لباس میهمانی

زنان اغلب از وسواس زیادی در لباس پوشیدن برخوردار هستند آنان که دوست دارند تا همیشه با استفاده از ست رسمی زنانه شیک و مدرن جلوه کنند اغلب از این ست های برای خود استفاده می کنند تا بسیار زیبا و امروزی به نظر برسند این ست ها برگرفته از دو رنگ مکمل همدیگر هستند دور نگ که تکمیل کننده ی یکدیگر هستند و اگر د رکنار هم دیگر قرار گیرند بهترین ترکیب را می سازند و زیباتر می شوند

چه جوان باشید و چه کمی پا به سن گذاشته، خانم هایی که طرفدار رنگ مشکی در هر سبک و سیاقی هستند همه جا پیدا می شوند! لباس سرتاپا مشکی کمی خسته کننده است و برای اینکه کمی زیبایی به آن اضافه کنید، می توانید یکی از لباسها را مثل پیراهن در تصویر طرحدار انتخاب کنید. البته می توانید این تضاد رنگ را با زیورآلات تان نیز نشان دهید.

مطمئنم همه با من موافق هستید که ترکیب رنگ قرمز و مشکی بسیار جذاب و گیراست، مخصوصا اگر که برای مهمانی انتخاب شود! اینکه شما از آن دسته افرادی هستید که کت و شلوار را به کت و دامن ترجیح می دهد نیز دلیل دیگری بر خاص بودن شماست! برای این ست ترجیحا از جواهرات آلات به رنگ طلایی استفاده کنید که هماهنگی زیبایی با رنگ قرمز دارد.

حالا که در روزهای زیبای بهاری به سر می بریم، می بینید که در همه مهمانی ها رنگ های روشن به وفور دیده می شود. یکی از انتخابهای خانم های ملیح رنگ صورتی ست که می توانید نمونه آن را در تصویر ببینید. این ست برای یک مهمانی در فضای باز در نظر گرفته شده است.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

چند مدل لباس و اکسسوری از رنگ سال ۲۰۲۰- ۹۹

هاتیک: چیزی به عید نوروز نمانده است. در این مقاله می خواهیم به چند مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *