۷ ترفند مهم برای شیک پوشی با لباس جین

شاید شنیده باشید که استفاده از لایه‌های متعدد در استایل، آن را جذاب‌تر می‌کند. این قانون کاملا درست است؛ برای مثال گفته می‌شود در فصل بهار برای داشتن یک ظاهر جذاب می‌توانید روی پیراهن یا مانتویتان از یک کاردیگان و یک بارانی استفاده کنید؛ اما وقتی پای جین وسط باشد این قانون چطور اعمال می‌شود؟ ما اسمش را می‌گذاریم قانون دو جین و نصفی؛ به این معنی که می‌توانید دو تکه لباس جین مثل دامن بلند و مانتو برای خانم‌ها یا پیراهن و شلوار برای آقایان را با یک لباس سوم ترکیب کنید که نه رنگ آن به لباس جینتان شباهت دارد و نه جنس پارچه آن. برای مثال کافی است یک تی شرت سفید یقه گرد یا حتی یقه هفت مردانه را زیر پیراهنتان بپوشید و دکمه‌های پیراهن را باز بگذارید. با این کار جوان‌تر و شیک‌تر به نظر می‌رسید.

جین آبی را با چه رنگی بپوشم؟

معمولا لباس‌های جین، به‌خصوص آن‌هایی که آبی هستند، به رنگ‌های زیادی می‌آیند. بهتر است این رنگ‌ها و تناژهایشان را به دو نیم‌سال تقسیم کنید و رنگ‌هایی مثل سبز روشن، لیمویی و صورتی را برای نیم‌سال اول و روزهای گرم در کنار لباس جین آبی‌تان بنشانید، در حالی‌که رنگ‌های گرمی مثل آجری، نارنجی و قرمز را برای استایل پاییزه و زمستانه‌تان کنار می‌گذارید.

کدام تناژ برای کدام فصل مناسب است؟

معمولا محدودیتی برای پوشیدن جین تیره یا روشن وجود ندارد؛ با این حال پیشنهاد می‌کنیم در فصل‌های گرم سال سراغ جین برفی یا تناژهای روشن آبی بروید و در فصل‌های سرد سال از جین‌های تیره استفاده کنید. به طور کلی قانون این است که رنگ‌ها به سه دسته گرم، سرد و خنثی تقسیم می‌شوند و؛ رنگ‌های گرم در فصل‌های سرد نتیجه بهتری دارند و رنگ‌های سرد در هوای گرم باعث احساس بهتری خواهند شد. رنگ‌های خنثی هم معمولا محدودیت زمانی ندارند.

جین و چرم، یک ترکیب ایده‌آل

اگر دوست دارید استایلی برای خودتان بسازید که متفاوت بودن شخصیت و ساختارشکن بودنتان را نشان دهد؛ سراغ ترکیب جین و چرم بروید. با تهیه یک کت چرم مشکی و قرار دادن آن در کنار شلوار جین آبی، ترکیبی ایجاد می‌شود که در عین شیک بودن، متفاوت هم هست و می‌تواند ابعادی از شخصیتتان را نشان دهد که دوست دارید بقیه بیشتر به آن توجه کنند.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

چند مدل لباس و اکسسوری از رنگ سال ۲۰۲۰- ۹۹

هاتیک: چیزی به عید نوروز نمانده است. در این مقاله می خواهیم به چند مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *