چهار شیوه برای ترکیب رنگ سال ۲۰۱۸ در استایل زنانه

رنگ سال ۲۰۱۸ رنگ فرابنفش است، یا همان ultra violet اگر دقیق‌تر بخواهیم رنگی را که موسسه پنتون برای امسال انتخاب کرده است بشناسیم، باید بگوییم این رنگ ترکیبی غلیظ از رنگ بنفش است.

بنفش رنگی است که معمولا با تجمل و زیبایی شاهانه ارتباط دارد و در ترکیب‌های مختلف رنگی، می‌تواند به عنوان رنگ اصلی، دیده شود و توجه‌ها را به خود جلب کند. وقتی بنفش رنگ سال ۲۰۱۸ را می‌پوشید، بهتر است اجازه دهید این رنگ در مرکزیت استایل شما قرار گیرد و بقیه رنگ‌ها ساده و آرام، تنها آن را کامل کنند. چراکه این رنگ یک رنگ کاملا قوی و گیرا است.

اما برای بنفش‌های ملایم‌تر می‌توانید، ترکیبِ رنگ قوی‌تری را به کار ببرید.

برای آنک یک استایل خاص با ترکیب رنگ بنفش و دیگر رنگ‌ها داشته باشید، می‌توانید از توصیه‌های مجله oureverydaylife استفاده کنید و بعد سراغ تکه‌های بنفش در استایل‌تان بروید.

نشاندن بنفش‌ها و آبی‌ها در کنار هم

بنفش، رنگی است که از ترکیب آبی و قرمز به دست می‌آید، با این حال violet غلیظ‌ تر از بنفش معمول، است. بنابراین یک ترکیب ساده از رنگ‌های بنفش و آبی در کنار هم می‌تواند یک ست ساده و گیرا به وجود آورد.

یک شلوار جین بنفش، یک بلوز زنانه حریر با رنگی روشن‌تر از شلوار و بوت‌های قهوه‌ای پاشنه بلند می‌توانند یک ترکیب جذاب زنانه را تشکیل دهند. سایه‌های مختلف از رنگ آبی می‌توانند استایل شما را کامل کنند.

اگر بنفش‌ها را کنار هم می‌چینید، همیشه با چند اکسسوری ساده و مینیمال، با رنگ‌های طلایی یا نقره‌ای استایلتان را تکمیل کنید.

نقره‌ای و طلایی برای استایلی گرم و پاییزی

سایه‌های مختلف از بنفش تیره گرفته تا یاسی، در ترکیب با رنگ‌های نقره‌ای و طلایی، ظاهری گرم، درست می‌کنند که برای پاییز و زمستان، یک استایل ایده‌آل است. این ترکیب از رنگ سال ۲۰۱۸ با نقره‌ای یا طلایی، ایده‌ای زیبا و منحصربه‌فرد برای استایل مجلسی زنانه است.

این استایل را می‌توانید با کیف و کفش مشکی چرم کامل کنید، سعی کنید اکسسوری‌هایتان را ساده نگه دارید. در ترکیب رنگ‌ها یا از طلایی استفاده کنید یا از نقره‌ای.جواهرات مرواریددار با جنبه تجملاتی رنگ بنفش خیلی خوب، جور می‌شود.

رنگ‌های طبیعی در زمینه یک ظاهر کلاسیک

رنگ‌های طبیعی و ساده را به عنوان انتخاب‌های اساسی، برای ست کردن با رنگ بنفش داشته باشید، یعنی هر گاه نمی‌دانستید با یک تکه لباس یا اکسسوری بنفش خود چه چیزهایی را ست کنید، می‌توانید از رنگ‌های طبیعی مثل خاکی، سفید و کرم استفاده کنید.

در این ترکیب، تکه بنفش لباس‌ها، در استایل شما بیشتر دیده می‌شود و تاکید بیشتری روی این رنگ می‌گذارید. با چند اکسسوری طلایی و تکه‌های چرمی مثل کیف و کفش چرم ، استایل ساده شما، متفاوت می‌شود.

رنگ سال ۲۰۱۸ را به چالش بکشید

اگرچه رنگ بنفش سال ۲۰۱۸، با در نظر گرفتن تن رنگی و غلظت آن، یک رنگ قوی به شمار می‌رود، اما دلیل نمی‌شود نتوانید آن را با رنگ‌های قوی دیگر ترکیب کنید.­

قرمز، یکی از رنگ‌هایی است که می‌تواند با بنفش ترکیب قدرتمندی را به وجود آورد. یک قرمز روشن را می‌توانید با بنفش تیره یا همان violet  ترکیب کنید و بعد این استایل را با چند تکه و اکسسوری به رنگ‌های طبیعی قهوه‌ای یا کرم کامل کنید.

برای یک استایل کاملا زنانه، به ترکیب دو رنگ بنفش و زرد فکر کنید، یک ترکیب رویایی و پررمز و راز. این دو رنگ یک کنتراست زیبا و مدرن را به وجود می‌آورند. برای کامل کردن استایلی که با ترکیب زرد و بنفش درست کرده‌اید، از اکسسوری‌های ساده و ظریف استفاده کنید. زیورآلات مروارید، انتخاب‌های خوبی هستند.

در آخر سعی کنید برای استفاده از رنگ ۲۰۱۸ در استایل خودتان، سراغ ترندهای امسال بروید و این رنگ را با جدیدترین مدها ترکیب کنید تا استایل به روز و در عین حال منحصربه‌فردی داشته باشید.

دنبال کردن جدیدترین مجموعه‌های پاییز و زمستان ۲۰۱۸ از برندهای مشهوری مانند مانگو (mango)، اونلی (Only) و کوتون (Koton)که با عنوان  برندهای fast fashion شناخته می‌شوند و به سرعت جدیدترین ترندهای کت واک‌ها را در طراحی‌های خود منعکس می‌کنند، می‌تواند به شما در ساختن این استایل مد روز، کمک کند.

نویسنده: نیلوفر فلاحی

درباره ی J Sadeghi

مطلب پیشنهادی

بهترین شهرها برای سفر در فصل بهار کدامند؟

خیلی‌ها بهار را زیباترین فصل سال می‌دانند، چرا که در این فصل با رستاخیز طبیعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *