کمر باریک با انتخاب لباس مناسب

۱

پارچه طرح دار

از پارچه هایی که دارای خطوط صاف، خصوصاً خطوط عمودی می باشند استفاده کنید. این دسته از پارچه ها تأثیر بسزایی در کمر باریک نشان دادن شما دارند. همچنین پارچه هایی که دارای خال خال های ریز باشند هم کمر شما را باریک تر از واقعیت آن نشان می دهند.

۲

اکسسوری

برای به وجود آوردن خطای دید، بهترین اکسسوری که میتوانید مورد استفاده قرار دهید، کمربند است. استفاده از کمربند، خصوصاً کمربند های پهن، میتواند کمر شما را باریک تر نشان دهد. همچنین استفاده از دستمال گردن های رنگی و یا جواهرات پرزرق و برق هم تا حد زیادی توجه را از پهنای کمر شما به دور می کند.

۳

شلوار فاق بلند

فاق بلند، چه در شلوار و چه در دامن، موجب باریک نشان دادن کمر شما می شود. همچنین شلوار فاق بلند موجب می شود قد شما بلندتر به نظر بیاید. شلوار های فاق بلند دکمه دار هم تأثیر بیشتری در کمر باریک نشان دادن شما دارند.

۴

رنگ لباس

در لباس پوشیدن، مهم ترین عامل، پوشیدن رنگ متناسب اندام شماست. استفاده از رنگ های روشن، شما را چاق تر از آنچه هستید نشان می دهد و بالعکس، لباس تیره باعث می شود لاغر تر به نظر برسید. پس اگر می خواهید پیراهن با شلواری با رنگ های مختلف بپوشید، پیشنهاد می شود پیراهن تیره رنگ با شلوار روشن بپوشید. در غیر اینصورت اگر میخواهید از لباس یکرنگ استفاده کنید، لباس های تیره رنگ بهترین انتخاب برای شماست.

مطلب مرتبط:  ۱۸ ایده برای ست کردن لباس مخصوص ولنتاین و داشتن استایلی جذاب
۵

لباس گشاد

پوشیدن لباس هایی گشادتر و بزرگتر از سایز واقعی شما، به همراه شلوارهای تنگ و تیره به همراه کفش های پاشنه بلند، کمر شما را باریک تر از واقعیت نشان می دهد. لباس های گشاد باعث می شود کمر شما به طور کلی دیده نشود و به همین ترتیب، تصور باریک بودن کمرتان در ذهن بقیه به وجود می آید.

۶

کفش پاشنه بلند

برای افرادی که قد نسبتاً کوتاه دارند، پوشیدن کفش پاشنه بلند توصیه می شود. قد بلند بودن موجب نادیده گرفته شدن ایرادهای اندام شما و همچنین پهن بودن کمرتان می شود. خصوصاً کفش های رنگ روشن جذابیت خاصی به شما خواهد بخشید.

۷

کت

پوشیدن کت های کوتاه و حتی کاپشن، به دلیل اینکه روی کمر شما قرار می گیرد باعث می شود پهنای کمرتان نادیده گرفته شود. پوشیدن کت باعث می شود توجه کسانی که شما را می بینند از بالاتنه شما، به پاهایتان جلب شود و در نهایت فرد کمر باریک تر به نظر برسد.

به طور کلی روش هایی که در این مقاله ذکر شد، تنها بصورت موقت کاربرد دارند و توصیه می شود اگر کمری پهن یا هیکلی دارید که خیلی از آن راضی نیستید، کاهش وزن را در اولویت خود قرار دهید. رژیم غذایی جدیدی را در پیش بگیرید و ورزش کردن را فراموش نکنید. به هر حال، کمر باریک بودن بهتر از باریک نشان دادن کمر است.